Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
julia tymoszenko
19.01.2013 16:24

Zdrowie Julii Tymoszenko powodem do sporów

Ordynator charkowskiego szpitala, gdzie przebywa Julia Tymoszenko, twierdzi, że była premier czuje się dobrze.

Podziel się
Dodaj komentarz
(RIA Novosti/EAST NEWS)

Jej adwokaci i bliscy przekonują, że stan jej zdrowia jest bardzo zły ponieważ od niemal 2 tygodni śpi ona poza sypialnią protestując przeciwko obecności kamer wideo w pomieszczeniach szpitala.

Ordynator Mychajło Afansjew powiedział agencji Interfaks, że nie ma żadnych powodów do niepokoju o stan zdrowia Julii Tymoszenko. W porównaniu z poprzednimi dniami nie nastąpiło jego pogorszenie. Takie informacje zostały przekazane córce byłej premier, Jewhenii. Dziś przyjechała ona do Charkowa, aby zobaczyć się z matką i dowiedzieć się w jakim jest ona stanie. Chciała także zobaczyć dokumenty, które jakoby zostały przekazane Julii Tymoszenko przez śledczych.

Prokuratura Generalna oskarża Julię Tymoszenko o współorganizację morderstwa. Podejrzewa, że w 1996 roku wraz z ówczesnym premierem Pawłem Łazarenką zapłaciła mordercom deputowanego i biznesmena Jewhena Szczerbania prawie 3 miliony dolarów.

Czytaj więcej w Money.pl
Tymoszenko marzy o areszcie domowym Niemieccy lekarze, którzy badali Julię Tymoszenko powątpiewają w to, że byłą ukraińską premier uda się wyleczyć w szpitalu w Charkowie.
Uniknie sądu z powodu bólu pleców? - _ Z medycznego punktu widzenia jej udział w procesie sądowym jest niewskazany _ - oświadczył szef kliniki.
Miała dostęp do pieczątek, fałszowała recepty Zatrudniona w jednym z łódzkich szpitali kobieta miała dostęp do druków i oryginalnych pieczątek lekarzy.
Tagi: julia tymoszenko, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz