Notowania

zbigniew ziobro
29.10.2010 13:54

Ziobro o wyciekach kontrolowanych: służą politycznym celom

Były minister sprawiedliwości mówi o śledztwie ws. ataku na biuro PiS.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Grzegorz Jakubowski)

*Były prokurator generalny Zbigniew Ziobro uważa, że wycieki ze śledztwa w sprawie Ryszarda C. nie są przypadkowe i służą celom politycznym. *

Europoseł PiS skomentował w ten sposób doniesienia między innymi o tym, iż zabójca Marka Rosiaka zbierał w internecieinformacje o politykach z różnych ugrupowań.

Z doniesień medialnych wynika, że morderca interesował się bliżej 20 politykami należącymi do wszystkich ugrupowań parlamentarnych. Intensywnie szukał też broni. Ryszard C. poszukiwał również stron internetowych, gdzie znajdują się instrukcje dotyczące konstrukcji _ domowej produkcji _ ładunków wybuchowych.

POSŁUCHAJ ZBIGNIEWA ZIOBRY:

Europoseł PiS dodał, że jego partia oczekuje rzetelnego sledztwa w sprawie zabójstwa. Wczoraj w Łodzi odbył sie pogrzeb działacza PiS Marka Rosiaka, zamordowanego w ubiegłym tygodniu przez Ryszarda C. w biurze poselskim PiS.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/87/t114775.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;ta;smierc;to;wynik;agresji;skierowanej;w;pis,57,0,700729.html) Kaczyński: Ta śmierć to wynik agresji skierowanej w PiS Na pogrzeb przyszli przedstawiciele wszystkich klubów parlamentarnych. W imieniu parlamentarzystów wieniec składać ma delegacja złożona z przewodniczących klubu PO, SLD, PSL.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/142/t114062.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;nie;poprze;uchwaly;pietnujacej;zabojstwo;w;lodzi,233,0,700393.html) PiS nie poprze uchwały piętnującej zabójstwo w Łodzi Prezes Kaczyński chce potępienia socjotechniki nienawiści.
Tagi: zbigniew ziobro, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz