Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Znów płonący silnik w samolocie

0
Podziel się:

Zaraz po starcie w maszynie zapalił się jeden z dwóch silników i zdecydowano o zawróceniu samolotu do Moskwy i awaryjnym lądowaniu.

Znów płonący silnik w samolocie
(PhillipC/CC/Flickr)

Znów płonący silnik w samolocie pasażerskim. Tym razem na moskiewskim lotnisku _ Szeremietiewo _ lądował awaryjnie rejsowy Boeing 777 lecący z _ Wnukowa _ do Nowego Jorku.

Zaraz po starcie w maszynie zapalił się jeden z dwóch silników i zdecydowano o zawróceniu samolotu do Moskwy i awaryjnym lądowaniu. Na pokładzie było ponad 230 pasażerów. Żaden z nich nie ucierpiał.

Wczoraj na londyńskim lotnisku Heathrow lądował w trybie awaryjnym samolot British Airways lecący do Oslo. Przyczyną był pożar jednego z silników. Airbus A-319 miał na pokładzie 75 pasażerów. Spowodowało to zakłócenia w ruchu na Heathrow.

Czytaj więcej w Money.pl
Samolot złamał się na pół, pasażerowie żyją Rejon północnego Nepalu jest popularnym celem zarówno turystów, jak i pielgrzymów.
Kirgistan: Rozbił się samolot wojskowy USA Resort ogłosił, że pięciu członków załogi prawdopodobnie zdołało się katapultować na kilka sekund przed rozbiciem się samolotu, transportującego paliwo.
Katastrofa samolotu NATO. Są ofiary Do katastrofy doszło na południu kraju. Nie ujawniono przynależności państwowej ofiar ani miejsca, gdzie nastąpiła katastrofa.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)