Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

120 ukaranych kierowców ciężarówek

0
Podziel się
bErYAnFN

Warszawa-ciężarówki-ITD

120 kierowców ciężarówek ukarała Inspekcja Transportu Drogowego w Warszawie. Kontrole prowadzone były od soboty gdy w związku z remontem Mostu Grota Roweckiego w ciągu drogi S8 wprowadzono ograniczenie dla ciężarówek. Drogowcy zamknęli połowę mostu, cały ruch w obu kierunkach odbywa się tylko jedną stroną przeprawy.
Intensywne kontrole zapowiadała Inspekcja Transportu Drogowego, mimo, że ustawiono odpowiednie tablice informujące o zakazie wielu kierowców zdecydowało się na złamanie zakazu wyjaśnia Alvin Gajadhur rzecznik ITD. Najwięcej mandatów - 74 inspektorzy wystawili w niedzielę, każdy po 350 zł.
Inspekcja Transportu Drogowego nie tylko wystawia mandaty, od kilku dni prowadzi akcję informacyjną w kilku województwach oraz na niektórych przejściach granicznych podkreśla Gajadhur. Kierowcy otrzymują mapki z informacją jakimi trasami można ominąć Warszawę dodaje Gajadhur.
Zakaz ruchu dla pojazdów powyżej 16 ton obowiązuje na Trasie AK w godzinach od 6.00 do 22.00. Ograniczenie nie obowiązuje tylko tych kierowców, którzy posiadają specjalne zezwolenie na wjazd do Warszawy.

IAR

bErYAnGq
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)