Notowania

katastrofa w smoleńsku
16.04.2010 14:16

76 ciał zidetyfikowanych. Dziś nikt nie wróci do Polski?

Unoszący się nad Europą pył wulkaniczny wstrzymał loty.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Paweł Supernak)

W Moskwie zidentyfikowano już 76 ciał ofiar katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. W instytucie medycyny sądowej cały czas trwają prace zespołu specjalistów.

**[

Wszystko o katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. ]( http://www.money.pl/archiwum/wydarzenia/smierc;lecha;kaczynskiego.html )**

Do instytutu przyjeżdżają krewni tych, którzy zginęli. Część ciał ponadto jest identyfikowana na podstawie przywiezionych z Warszawy próbek materiałów genetycznych osób, których rodziny nie przyjechały do Moskwy.

Do Warszawy na pokładzie specjalnego samolotu miało dziś zostać przetransportowane ciało szefa sztabu generalnego Franciszka Gągora i jeszcze pięć innych trumien.

Sytuacja atmosferyczna związana z wybuchem wulkanu na Islandii jednak lot ten wstrzymała. Pracownicy polskiej ambasady i pracownicy instytutu medycyny sądowej czekają na sygnał z kraju o tym, kiedy niebo nad Polską pozwoli na ten transport.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* **[ Posłowie PiS będą pochowani na Powązkach Wojskowych ]( http://news.money.pl/artykul/poslowie;pis;beda;pochowani;na;powazkach;wojskowych,67,0,610627.html ) **
* [ Pogrzeb Aleksandra Szczygły jednak w Warszawie ]( http://news.money.pl/artykul/pogrzeb;aleksandra;szczygly;jednak;w;warszawie,27,0,610587.html )
* [ Ambasador Rosji: Katastrofa zbliżyła nas do Polaków ]( http://news.money.pl/artykul/ambasador;rosji;katastrofa;zblizyla;nas;do;polakow,199,0,610247.html )
* [ Przez weekend nie będą jeździć ciężarówki ]( http://news.money.pl/artykul/przez;weekend;nie;beda;jezdzic;ciezarowki,129,0,610177.html )
* [ Pogrzeb prezydenta: Będą dodatkowe pociągi ]( http://news.money.pl/artykul/pogrzeb;prezydenta;beda;dodatkowe;pociagi,90,0,610138.html )
Tagi: katastrofa w smoleńsku, smoleńsk, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz