Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

9. Międzynarodowy Festiwal Reggae na Piaskach

0
Podziel się

Do białego rana miłośnicy muzyki reggae z całej Polski bawili się nad jeziorem piaski w Ostrowie podczas 9. Międzynarodowego Festiwalu Reggae na Piaskach.

bEgvlIpx

Dziś ciąg dalszy imprezy, czyli pierwszy w Polsce projekt z muzyką reggae dla dzieci oraz konkurs dla młodych wykonawców.

Największą gwiazdą pierwszego dnia festiwalu był Errol Organs Andersson. Ten rodowity Jamajczyk, o niezwykle podobnym do Boba Marleya głosie, przyjechał do Polski z międzynarodowym zespołem i rozkołysał ostrowską publiczność. Doskonale zaprezentowali się też polscy wykonawcy: Bob One, Tabu, Lion Vibrations oraz Paraliż Band.

Oprócz udziału gwiazd międzynarodowego formatu, organizatorzy stawiają na polską młodzież grającą reggae. Integralną częścią imprezy jest Konkurs Młodych Talentów, któremu patronuje Ryszard Sarbak - trębacz i założyciel pionierskiej formacji reggae w Polsce, poznańskiego zespołu Gedeon Jerubbaal.

bEgvlIpz

Z kolei Ares Chdzinikolau, charyzmatyczny lider zespołu Ares and the Tribes zaprezentuje program Ares i Maluchy. Po raz pierwszy w Polsce muzyka reggae został napisana specjalnie dla dzieci i przez nie będzie wykonana. Początek konkursowych atrakcji o godzinie 16.00 nad jeziorem Piaski Szczygliczka.

bEgvlIqa
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)