Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

,,Miesiąc Jednolitego Rynku : Twój pomysł może zmienić Europę"

0
Podziel się:
bEEwpwFx

KE - Miesiąc Jednolitego Rynku

''Twój pomysł może zmienić Europę" - pod takim hasłem rozpoczął się "Miesiąc Jednolitego Rynku" zainaugurowany przez Komisję Europejską. Od 23 września do 23 października trwać będzie ogólnounijna debata internetowa o przyszłości Unii Europejskiej
Debata, prowadzona w 24 językach, otwarta jest dla wszystkich Europejczyków, którzy chcą zaproponować własne pomysły na poprawę funkcjonowania jednolitego rynku. "Jesteśmy w kluczowym momencie batalii o pracę, wzrost gospodarczy i konkurencyjność w Europie. Aby ją zwyciężyć potrzebujemy głosów każdego obywatela, każdego przedsiębiorcy, z każdego miejsca na terenie jednolitego rynku " - powiedział unijny komisarz ds. rynku wewnętrznego Michel Barnier.
W ciągu tego miesiąca każdy tydzień poświęcony będzie wybranemu tematowi. W tym tygodniu jest to zatrudnienie, w przyszłym: prawa socjalne, a następnie rola europejskich banków i handel w internecie. Oprócz wyrażania swoich poglądów , uczestnicy debat będą mogli także głosować na pomysły przedstawione przez innych uczestników i zadawać pytania unijnym specjalistom podczas prowadzonych na żywo czatów wideo.
Aby wziąć udział w dyskusji wystarczy wejść na stronę yourideasforeurope.eu. Dotychczas zamieszczono na niej już ponad 300 pomysłów.

IAR

bEEwpwGa
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)