Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Antoni Mężydło przeszedł do PO

0
Podziel się:

Z Prawa i Sprawiedliwości do Platformy Obywatelskiej. Poseł Antoni Mężydło postanowił zmienić barwy. Poseł rezygnację z członkowstwa w PiS złożył premierowi przedwczoraj, dziś po głosowaniu nad samorozwiązaniem Sejmu wystąpi z klubu parlamentarnego.

Antoni Mężydło tłumaczy, że jest to tylko i wyłącznie jego decyzja, nikt go do przejścia do Platformy Obywatelskiej nie namawiał. Jak powiedział poseł, w PiS reprezentował skrzydło liberalno - konserwatywne. Odkąd jednak PiS zaczął przejmować prawicowy elektorat LPR i Samoobrony, skrzydło to przestało się liczyć, a poseł Mężydło, jak powiedział, został zepchnięty na margines. Dlatego postanowił przejść do PO.
Poseł Mężydło mówi, że po przejściu do Platformy "spadnie mu kamień z serca" w związku z obecnością polityków PiS w Radiu Maryja. Według posła, to za co krytykuje się rozgłośnię, to nie tylko zasługa księdza Rydzyka, ale także polityków, którzy "pchają się do radia". Jak powiedział Mężydło, nie chce dalej swoją twarzą firmować Radia Maryja.
Poseł Antoni Mężydło zasiada w Sejmie już drugą kadencję. Członkiem Prawa i Sprawiedliwości był od 2001 roku.

wiadomości
IAR
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)