Notowania

antoni mężydło
07-09-2007 (15:40)

Antoni Mężydło przeszedł do PO

Z Prawa i Sprawiedliwości do Platformy Obywatelskiej. Poseł Antoni Mężydło postanowił zmienić barwy. Poseł rezygnację z członkowstwa w PiS złożył premierowi przedwczoraj, dziś po głosowaniu nad samorozwiązaniem Sejmu wystąpi z klubu parlamentarnego.

Podziel się
Dodaj komentarz

Antoni Mężydło tłumaczy, że jest to tylko i wyłącznie jego decyzja, nikt go do przejścia do Platformy Obywatelskiej nie namawiał. Jak powiedział poseł, w PiS reprezentował skrzydło liberalno - konserwatywne. Odkąd jednak PiS zaczął przejmować prawicowy elektorat LPR i Samoobrony, skrzydło to przestało się liczyć, a poseł Mężydło, jak powiedział, został zepchnięty na margines. Dlatego postanowił przejść do PO.
Poseł Mężydło mówi, że po przejściu do Platformy "spadnie mu kamień z serca" w związku z obecnością polityków PiS w Radiu Maryja. Według posła, to za co krytykuje się rozgłośnię, to nie tylko zasługa księdza Rydzyka, ale także polityków, którzy "pchają się do radia". Jak powiedział Mężydło, nie chce dalej swoją twarzą firmować Radia Maryja.
Poseł Antoni Mężydło zasiada w Sejmie już drugą kadencję. Członkiem Prawa i Sprawiedliwości był od 2001 roku.

Tagi: antoni mężydło, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz

Wybrane dla Ciebie