Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Awaryjne lądowanie samolotu w Moskwie

0
Podziel się:

Mały odrzutowiec pasażerski musiał lądować bez wypuszczonego podwozia.

Awaryjne lądowanie samolotu w Moskwie
(Edilyn/CC/Flickr)

Samolot, który awaryjnie lądował na podmoskiewskim lotnisku Wnukowo - 3 to komercyjna maszyna zarejestrowana w Portugalii. Mały odrzutowiec pasażerski typu Hawker-125 wykonujący rejs Warszawa - Moskwa musiał lądować bez wypuszczonego podwozia.

_ Nikomu nic się nie stało _ - głosi oficjalny komunikat biura prasowego portu lotniczego. Podano również, że na pokładzie maszyny nie było pasażerów, a jedynie 2 członków załogi. Z powodu awaryjnego lądowania ograniczono ruch na lotnisku Wnukowo-3.

Port czasowo zawiesił przyjmowanie innych samolotów. _ Kontynuowane są tylko wyloty _ - informuje agencja Interfax. Ograniczenia potrwają do czasu usunięcia uszkodzonej maszyny z płyty lotniska.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/127/t131455.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/rozbil;sie;maly;samolot;pasazerski;ofiary,8,0,769288.html) Rozbił się mały samolot pasażerski. Ofiary Samolot z 12 osobami na pokładzie rozbił się podczas lądowania na lotnisku w Cork.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/192/t95680.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/mniej;samolotow;dla;vip-ow;mon;dementuje,138,0,766602.html) Mniej samolotów dla VIP-ów? MON dementuje Warunki przetargu na samoloty nie są jeszcze oficjalnie zaakceptowane.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)