Notowania

Barack Obama
07.07.2012 10:17

Barack Obama odwiedził Polskę.

- Decyzja w tych wyborach jest niezwykle ważna a stawka bardzo wysoka - tłumaczył prezydent USA mieszkańcom Polski.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA/MICHAEL REYNOLDS)

Nie chodzi jednak o nasz kraj ale o miejscowość Poland w stanie Ohio. Prezydent USA przemierza Amerykę autobusem w ramach kampanii wyborczej.

Poland w Ohio to trzytysięczne miasteczko na przedmieściach Youngstown. Bez głosów mieszkańców takich miejscowości Barackowi Obamie trudno będzie pozostać w Białym Domu na kolejne cztery lata. - _ Decyzja w tych wyborach jest niezwykle ważna a stawka bardzo wysoka _ - tłumaczył prezydent USA mieszkańcom Polski.

Obama przekonywał, że Amerykę mają do wyboru dwie wizje swojego kraju: wizję Republikanów, którzy przede wszystkim dbają o interes najbogatszych i jego plan, którego celem jest poprawa sytuacji klasy średniej. - _ W rękach każdego mieszkańca Ohio, każdego mieszkańca Polski i każdego Amerykanina jest wybór, w którym kierunku będzie podążał nasz kraj _.

Podróż autobusem Baracka Obamy przez Ohio a potem Pensylwanię ma pokazać, że jest on blisko zwykłych Amerykanów i troszczy się o ich los. Wyniki głosowania w obu tych stanach będą kluczowe dla wyniku jesiennych wyborów prezydenckich.

Czytaj więcej na ten temat w Money.pl
Oni chcą pomóc Polakom z wizami do USA Zmiana kryteriów wejścia do programu ruchu bezwizowego powinna przyspieszyć włączenie do niego Polski.
Zmarła po spotkaniu z Barckiem Obamą - _ Ona po prostu kochała Obamę _ - przyznała siostra restauratorki
Obama nadał obywatelstwo 25 żołnierzom - _ Historia imigrantów w Ameryce nie jest tylko ich historią. To historia nas wszystkich. Teraz każdy z was otwiera nowy rozdział _ - powiedział prezydent USA.
Tagi: Barack Obama, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz