Biathlon - Martin Fourcade zwyciężył w biegu na 15 km ze startu wspólnego w Chanty-Mansyjsku

0

biathlon - Puchar Świata - Chanty-Mansyjsk

Francuz Martin Fourcade zwyciężył w biegu na 15 km ze startu wspólnego w Chanty-Mansyjsku, zaliczanym do Pucharu Świata. Jego czas to 41 minut 51 sekund i 40 setnych. Drugi - ze stratą niespełna 14 sekund był Austriak Dominik Landertinger, a trzeci trzeci Norweg - Emil Hegle Svendsen (strata pomad 17 sekund).
Polacy nie startowali.
Były to ostatnie zawody biathlonowego Pucharu Świata w sezonie 2012/13. Kryształową Kulę już wcześniej zapewnił sobie Fourcade. Francuz zdobył także wszystkie małe Kryształowe Kule za zwycięstwa w poszczególnych konkurencjach: biegu na dochodzenie, indywidualnego, ze startu wspólnego oraz sprintu.