Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Błaszczak: Hofman pozwie "Wprost"

0
Podziel się
bEqHxUkB

Jedynka - Błaszczak - "Wprost" - OFE

Poseł PiS Adam Hofman pozwie do sądu tygodnik "Wprost". Zapowiedział to w Jedynce przewodniczący klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, Mariusz Błaszczak.
Sprawa ma dotyczyć artykułu we "Wprost", opisującego libację parlamentarzystów PiS na Podkarpaciu. Według tygodnika, poseł Hofman miał po pijanemu zachowywać się w sposób wulgarny. Błaszczak powiedział, że Hofman wyda dziś oświadczenie w tej sprawie. Dodał, że autorzy artykułu musieli korzystać ze sprzętu do inwigilacji. Zdaniem Mariusza Błaszczaka, trzeba być przygotowanym na to, że jeśli PiS będzie zagrażał układowi władzy, to tego typu publikacji może być więcej.

Polityk PiS powtórzył, że wystąpi z Otwartych Funduszy Emerytalnych, gdyż został do nich zapisany z urzędu, a fundusze kapitałowe nie gwarantują uzyskania godziwej emerytury. Błaszczak powiedział, że PiS jest za dobrowolnością przynależności do OFE. Trzeba jednak zostawić ubezpieczonym więcej czasu do namysłu i przeprowadzić długą i rzetelną kampanię informacyjną. Poseł PiS podkreślił, że aby zapewnić przyszłość systemu emerytalnego, trzeba wprowadzić skuteczną politykę prorodzinną. Polityk zwrócił uwagę, że choć rząd wydłużył urlopy macierzyńskie, nie objęło to kobiet zatrudnionych na tak zwanych "umowach śmieciowych".

bEqHxUkD

IAR

bEqHxUle
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)