Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Broń w misji palestyńskiej w Pradze

0
Podziel się
bEhhJymt

Czechy- Praga- eksplozja - broń

W rezydencji ambasadora Palestyny w Czechach znaleziono broń. Dżamal al-Dżamal zmarł wczoraj, w wyniku obrażeń ciała, których doznał podczas eksplozji w jego posiadłości w Pradze.
Już wcześniej pojawiały się doniesienia mówiące o tym, że w willi dyplomaty znaleziono broń palną. Informacje te potwierdziła dziś lokalna policja. Funkcjonariusz nie podali jednak, jakie rodzaju broń odnaleziono i w jakich jest ilościach.
Do wybuchu w rezydencji Dżamala al-Dżamala doszło podczas otwierania sejfu. Dyplomata zmarł po przewiezieniu do szpitala na skutek rozległych ran klatki piersiowej i brzucha. Według nieoficjalnych informacji wybuch mógł nastąpić na skutek nieprofesjonalnego obchodzenia się z posiadanym materiałem wybuchowym. Szef policji Martin Czerviczek wykluczył akt terrorystyczny.
Policja poinformowała, że w chwili wybuchu w mieszkaniu ambasadora Dżamala al-Dżamala znajdowała się także cała jego rodzina. Członkowie rodziny nie zostali ranni. Do szpitala trafiła jednak 52-letnia kobieta, która doznała szoku i podtruła się dymem.

IAR

bEhhJymW
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)