Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Cała Wielka Brytania żyje ogromną wygraną na loterii

0
Podziel się:

Nieujawniony z nazwiska brytyjski szczęściarz wygrał 101 milionów funtów na loterii.

Cała Wielka Brytania żyje ogromną wygraną na loterii
(Magnus D/cc/flickr)
bESwaFwB

Nieujawniony z nazwiska brytyjski szczęściarz wygrał 101 milionów funtów. Jest to trzecia w historii wygrana przekraczająca sumę 100 milionów. Wszystkie trzy padły w ciągu niespełna dwóch ostatnich lat i wszystkie w tej samej loterii.

Ta niezwykle hojna loteria to Euromiliony - międzynarodowa gra losowa, oferująca możliwości tak wysokich wygranych dzięki kumulowaniu się banku w 9 krajach: Austrii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Luksemburgu, Portugalii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Rekordowa wygrana padła w lipcu, kiedy małżeństwo emerytów z małej wsi w Szkocji trafiło 161 milionów funtów.

Obecna wygrana jest wprawdzie niższa o 60 milionów, ale i tak przyćmiła inną dzisiejsza wiadomość loteryjną. W innej, krajowej grze liczbowej szczęście dopisało kolejnej szkockiej rodzinie, która wygrała _ tylko _ 3 miliony 700 tysięcy funtów. Brytyjskie media bawią się teraz nazwiskiem szczęściarzy - Fortune - czyli Fortuna.

bESwaFwD
O wygranych na loteriach czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/64/t22080.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/ciekawostki/artykul/francja;wygral;w;lotka;3;mln;po;raz;drugi,223,0,896479.html) Wygrał miliony euro. Ma na to patent? Do pewnego amatora loterii we Francji szczęście uśmiechnęło się już po raz drugi.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/152/t74904.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/szczesliwiec;z;anglii;wygral;113;mln;funtow,67,0,689731.html) Szczęśliwiec z Anglii wygrał 113 mln funtów Rekordowa wygrana w historii Wielkiej Brytanii padła w loterii Euro Millions.
bESwaFxe
KOMENTARZE
(0)