Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
01.12.2012 15:45

Dzień Otwarty w Pałacu Prezydenckim

Prezydenckie dokumenty, odznaczenia państwowe i listy uwierzytelniające. To wszystko po raz pierwszy można zobaczyć podczas dzisiejszego Dnia Otwartego w Pałacu

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ Paweł Supernak)

Prezydenckim w Warszawie. Przed Pałacem mimo chłodu ustawila się długa kolejka osób, które chcą zobaczyć jego wnętrza Pałacu. Ci, którzy już dostali się do środka, nie kryją emocji. Zwracają uwagę na piękne zdobienia wnętrz.

Zwiedzających po Pałacu oprowadzają współpracownicy Bronisława Komorowskiego wśród nich generał Stanisław Koziej. Szef BBN podkreśla, że to także dla niego jest niezwykłe doświadczenie. Wiele osób nie tylko pyta go o sam pałac, ale dyskutuje na bieżące tematy polityczne. Generał zaznaczył, że do Pałacu Prezydenckiego przychodzą ludzie o różnych poglądach politycznych, a mimo tych różnic traktują to miejsce jako symbol Państwa Polskiego.

Dziś po raz pierwszy można zobaczyć prezydencką bibliotekę. Wcześniej ze względów bezpieczeństwa była zamknięta przed zwiedzającymi, bo przylega do prezydenckiego gabinetu. Teraz wprawdzie nie można do niej wejść, ale pozwolono zwiedzającym zajrzeć do wnętrza.Pałac będzie otwarty dla zwiedzających do godziny 16.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz