Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

"Dziennik" - Drzewiecki: nie przedłużajmy umowy z Leo

0
Podziel się

Minister sportu Mirosław Drzewiecki uważa, że Leo Beenhakker powinien przestać prowadzić polską reprezentację po mistrzostwach świata w RPA, nawet jeśli do nich awansujemy. W wywiadzie dla "Dziennika" minister Drzewiecki podkreśla, że sprawy pomiędzy polskimi działaczami a holenderskim trenerem zaszły za daleko. "Są to relacje tak chore, że chyba nic więcej już z tej współpracy nie wyjdzie" - mówi minister sportu. Jego zdaniem była szansa czegoś się od Beenhakkera nauczyć, ale ją zaprzepaściliśmy.

bEiZvyMR

Minister sportu zarzuca PZPN-owi, że nie potrafił stworzyć odpowiednich warunków do pracy selekcjonerowi obcokrajowcowi. "Nie umieli stworzyć wokół Leo odpowiedniego klimatu. Zabrakło wspólnego języka, komunikacji i dobrych chęci" - dodaje Mirosław Drzewiecki.
Minister sportu podkreśla, że świetnie dogaduje się z nowym prezesem związku Grzegorzem Latą. "Pan Lato robi wszystko to, o co proszę. Dzięki mnie ma inne zdanie na temat Beenhakkera niż jego koledzy z zarządu. Cieszę się, że Lato zrozumiał, że warto być niezależnym" - dodaje Mirosław Drzewiecki w wywiadzie dla "Dziennika".

"Dziennik"/kry/zr

bEiZvyNu
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)