Notowania

sport
06.05.2009 00:31

Euro 2012 na 10 stadionach

W Polsce cieszyć się będą najpewniej Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań i Kraków.

Podziel się
Dodaj komentarz
(wonker/CC/Flickr)

*Piłkarskie Euro 2012 zostanie rozegrane na 10 stadionach, po 5 polskich i 5 ukraińskich - informuje _ Gazeta Wyborcza _. Według niej, taką właśnie decyzję ogłosi UEFA w przyszłą środę. *

Ostatnie doniesienia z piłkarskiej organizacji wskazują, że za tydzień cieszyć się będą: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań i Kraków. Z rywalizacji odpadnie Chorzów. Według _ Wyborczej _, sytuacja u naszego wschodniego sąsiada jest bardziej skomplikowana, ale wszystko wskazuje, że wybrane zostaną Kijów, Donieck, Lwów, Odessa i Dniepropietrowsk. Odpaść ma Charków.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Koniec walk kibiców z policją? ]( http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/koniec;walk;kibicow;z;policja,109,0,446829.html )
* [ Hydrobudowa Polska wybuduje Baltic Arenę ]( http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/hydrobudowa;polska;wybuduje;baltic;arene,241,0,443121.html )
* [ Mostostal Warszawa wybuduje stadion we Wrocławiu ]( http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/mostostal;warszawa;wybuduje;stadion;we;wroclawiu,93,0,442973.html )

Gazeta przypomina, że jeszcze niedawno szef UEFA Michel Platini zapowiadał, iż mistrzostwa zostaną rozegrane na 6- 8 stadionach. Również minister sportu Mirosław Drzewiecki sądzi, że ta liczba nie przekroczy 8 obiektów.

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: sport, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz