Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ewakuacja w Białym Domu

0
Podziel się:

Z zachodniego skrzydła budynku, w którym znajduje się gabinet prezydencki i biura najwyższych rangą urzędników, wyprowadzono ludzi.

Ewakuacja w Białym Domu
(Seansie/CC/Flickr)
bELvWbWZ

Ewakuacja w Białym Domu - informują amerykańskie media. Prezydent Barack Obama nie jest zagrożony.

Z zachodniego skrzydła budynku, w którym znajduje się gabinet prezydencki i biura najwyższych rangą urzędników, wyprowadzono ludzi. Przyczyną alarmu jest prawdopodobnie dym, który wydobywał się z instalacji elektrycznej.

Telewizja Fox poinformowała, że na miejsce przybyły wozy strażackie. Jak donosi agencja Reutera, po chwili pracownikom zezwolono powrócić do swoich biur. Źródło dymu bada amerykańskie Secret Service, agencja zajmująca się m.in. ochroną prezydenta USA - podała telewizja CNN.

bELvWbXb
Czytaj więcej w Money.pl
Oskarżany o przesyłki z rycyną na wolności Mężczyzna, któremu postawiono zarzut wysłania trujących listów do prezydenta Baracka Obamy, a także senatora i sędziego, został zwolniony z aresztu.
Wybuchy w Białym Domu, a Obama ranny? Hakerzy włamali się na główne konto agencji Associated Press na Twitterze i wysłali fałszywy komunikat. Jest reakcja giełdy.
Obama jest oburzony. Nie będzie wycieczek _ Jesteśmy rozczarowani tą decyzją. Byłoby znacznie lepiej, gdyby Kongres podjął działania, by opóźnić cięcia budżetowe _.
bELvWbXC
KOMENTARZE
(0)