Notowania

boniek
22.05.2013 17:22

Finał Ligi Europejskiej w Warszawie?

Są duże szanse na finał Ligi Europejskiej w Warszawie. Decyzja jutro rano.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Bartosz Krupa/East News)

_ Jestem przekonany, że wykonaliśmy bardzo dobrą robotę i będziemy za to wynagrodzeni _ - tak Zbigniew Boniek skomentował szanse stolicy na organizację finałów Ligi Europejskiej.

Dziś obraduje Komitet Wykonawczy UEFA, który najpóźniej jutro rano ma zadecydować, w którym mieście odbędzie się to wydarzenie sportowe w 2015 roku.Są duże szanse na finał Ligi Europejskiej w Warszawie.

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej powiedział, że zrobiono wszystko, aby organizacja tego prestiżowego spotkania przypadła Warszawie. Zaznaczył, że ewentualne dobre wieści do UEFA na pewno nie zmienią siły polskiej piłki.PZPN przygotował wideoklip, prezentujący walory stolicy jako organizatora takiego zdarzenia.

Czytaj więcej w Money.pl
Beckham bał się diagnozy? Lekarz, który badał piłkarza w 2008 roku, stwierdził że może grać jeszcze pięć lat.
Przegrali w ostatniej minucie! Chelsea Londyn wygrała Ligę Europy. Zwycięską bramkę w doliczonym czasie zdobył Branislav Ivanovic.
Ferguson zarabiał 40 funtów Przez 26 lat był trenerem jednej z największych drużyn piłkarskich - Manchester United. To on odkrył talent Davida Beckhama, Cristiano Ronaldo i Wayne'a Rooney'a.
Tagi: boniek, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz