Notowania

janusz palikot
29.05.2009 12:24

Grzegorz Dolniak: Janusz Palikot może zostać usunięty z Platformy Obywatelskiej

Wiceprzewodniczący Klubu Parlamentarnego PO Grzegorz Dolniak zapowiedział, że jeśli zarzuty dotyczące interesów Janusza Palikota potwierdzą się, to partia wyciągnie wobec niego konsekwencje. Nie wyklucza, że Palikot może zostać usunięty z Platformy Obywatelskiej.

Podziel się
Dodaj komentarz

Mariusz Błaszczak, rzecznik PiS podkreśla, że takie działania, o jakie podejrzewa się Janusza Palikota, są sprzeczne z prawem i etyką. "Czekamy na wyjaśnienia w tej sprawie." - dodał Błaszczak.

Także posłanka PiS Aleksandra Natalli-Świat ma nadzieję, że sprawa zostanie zbadana, a nie zatuszowana, jak w kwestii finansowania kampanii Palikota. Zdaniem posłanki PiS, odpowiednie dokumenty specjalnie przetrzymywano do czasu ich przedawnienia.

Według "Dziennika", do Janusza Palikota płyną milionowe pożyczki z anonimowych spółek w rajach podatkowych. W artykule "Pożyczkowy raj posła Palikota" gazeta opisuje powiązania między różnym instytucjami i powołuje się na opinię byłej żony posła, która uważa, że operacje służyły do ukrycia części ich wspólnego majątku.

Tagi: janusz palikot, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz