Hokej na lodzie - NHL: Chicago pokonali Los Angeles i prowadzą na Zachodzie; Filadelfia po karnych wygrała w Vancouver

0
Podziel się
bErUxHRx

hokej na lodzie - NHL - Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings - Vancouver Canucks - Philadelphia Flyers - Ottawa Senators - Nashville Predators

Hokeiści Chicago Blackhawks pokonali u siebie Los Angeles Kings 1:0 w meczu ligi NHL. Jedynego gola, w 8. minucie I tercji, strzelił Brandon Saad. Chicago prowadzą w Konferencji Zachodniej z dorobkiem 63 punktów; o 2 punkty mniej mają Anaheim Ducks.
Jeden z najsłabszych zespołów Zachodu, Nashville Predators pokonał u siebie Detroit Red Wings 6:4, a 2 bramki strzelił Colin Wilson.
Philadelphia Flyers po karnych pokonali na wyjeździe Vancouver Canucks 4:3. Na niespełna 50 sekund przed końcem III tercji do dogrywki doprowadził Brayden Schenn z zespołu gości, a jedynego gola w serii rzutów karnych strzelił Vincent Lecavalier.
Ottawa Senators pokonali u siebie Washington Capitals 3:1.

Wyniki poniedziałkowych meczów ligi NHL:
Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Nashville Predators - Detroit Red Wings 6:4 (2:1, 1:0, 3:3)
Vancouver Canucks - Philadelphia Flyers po karnych 3:4 (0:1, 2:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Ottawa Senators - Washington Capitals 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)