Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo
09.06.2007 17:02

Jerzy Targalski przywrócony w prawach członka zarządu PR

Rada Nadzorcza Polskiego Radia, uwzględniając dotychczasowy wkład pracy Jerzego Targalskiego i mając na uwadze sprawność działań Zarządu Spółki, przywróciła go do pełnionej funkcji.

Podziel się
Dodaj komentarz

Jerzy Targalski pozostawał zawieszony od 21 kwietnia, w związku z zarzutami o jego naganne wypowiedzi pod adresem pracowników radia oraz jego wypowiedziami, które ukazały się w mediach przy okazji przeprowadzanych przez radio zwolnień grupowych.

Na dzisiejszym posiedzeniu, Rada powołała także Roberta Wijasa na stanowisko członka Zarządu Polskiego Radia. W konkursie startowali również: Włodzimierz Pałka, Ładysław Tomasz Piotrowski, Marek Gaszyński, Wanda Wolska, Maria Lerman i Stefan Sołtysik.

Robert Wijas podkreślił, że praca w Polskim Radiu jest dla niego wyzwaniem, szczególnie że,jak powiedział, firma jest w okresie gruntownych zmian. "Dodatkowo jest to dla mnie ważne również z tego powodu, że na wakujące stanowisko członka Zarządu Polskiego Radia został ogłoszony konkurs, do którego stanąłem i w tym konkursie to stanowisko otrzymałem" - dodał Robert Wijas.

Robert Wijas ma 36 lat. Z wyróżnieniem uzyskał dyplom w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu warszawskiego.16 maja tego roku w Krajowej Szkole Administracji Publicznej zdał egzamin do Państwowego Zasobu Kadrowego. W latach 1991-93 był wydawcą serwisów informacyjnych w Radiu WAWA, a w latach 1993-2003 - dyrektorem działów marketingu w instytucjach rynku finansowego. W latach 2004-2005 był brand managerem dwóch tematycznych kanałów TVN Turbo i TVN Style, a od 2005 roku do maja 2007 - dyrektorem procesu wspomagania marketingowego FinLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA.

Jest żonaty, ma 7-letnią córkę i rocznego syna.

Tagi: prawo, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz