Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kaczyński
10.05.2008 15:08

Kaczyński i Tusk rozmawiali o dyplomacji

Prezydent i premier rozmawiali o przyszłej polityce zagranicznej Polski.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Tomasz Gzell)

Podczas wczorajszego spotkanie prezydentaLecha Kaczyńskiegoz premieremDonaldem Tuskiemrozmawiano głównie o polityce zagranicznej. Prezydent Kaczyński powiedział dziś, że omawiano zadania stojące przed polską dyplomacją w najbliższym czasie.

Prezydent Kaczyński odnosząc się do pomysłu wysłania misji do Gruzji powiedział, że szef polskiego MSZ powinien pojechać do Tbilisi, aby osobiście uczestniczyć w mediacjach.

Poza sprawami zagranicznymi w czasie spotkania poruszono również temat służby zdrowia. Podsumowując swoją wczorajszą rozmowę z szefem rządu prezydent Kaczyński powiedział, że przebiegała w dobrej atmosferze i jest dobrym zwiastunem na przyszłość.

Konferencja prasowa, w której uczestniczyłLech Kaczyńskiodbyła się w związku z dwudniową konferencją naukową - "Polskie wyzwania: państwo - tożsamość - rozwój".

Spotkanie naukowców i publicystów poświęcono podstawowym wyzwaniom cywilizacyjnym stojącym przed Polską. Konferencja została zorganizowana przez Kancelarię Prezydenta we współpracy z Ośrodkiem Myśli Politycznej w Krakowie.

Tagi: kaczyński, tusk, dyplomacja, rozmowa, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz