Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
08.04.2013 16:30

Katastrofa smoleńska-Warszawa plan uroczystości

Podziel się
Dodaj komentarz

10 kwietnia w rocznice katastrofy smoleńskiej w Warszawie odbędzie się osiem manifestacji. Główne uroczystości odbędą się o godzinie 8.25 w kwaterze smoleńskiej na Powązkach oraz w południe w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie.
Od godziny 6.00 do 22.00 w rejonie Traktu Królewskiego będą odbywać się demonstracje i zgromadzenia stacjonarne wyjaśnia rzecznik ratusza Bartosz Milczarczyk. Wszystkie manifestacje odbędą się w okolicach Pałacu Prezydenckiego. Ze zgłoszeń wynika, że w różnych demonstracjach będzie brało udział od 20 do 40 tysięcy osób - dodaje rzecznik.
Rano na Powązkach kwiaty w kwaterze smoleńskiej złoży premier Donald Tusk. Uroczystości z udziałem rodzin ofiar katastrofy rozpoczną się o godzinie 8.25 wyjaśnia Bartosz Milczarczyk.
Główne uroczystości odbęda się przy pomniku na cmentarzu powązkowskim, zostaną złożone kwiaty, będzie modlitwa i chwila zadumy.
W związku z demonstracjami i przemarszami, trzeba liczyć się z utrudnieniami w ruchu. W okolicach Traktu Królewskiego ulice mogą być czasowo zamykane, trasy mogą zmieniać także autobusy komunikacji miejskiej.

IAR

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz