Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Koalicja i opozycja o dorobku ekipy Tuska

0
Podziel się:

Miniony rok to "porządkowanie spraw Polski" mówi premier. "Wielka kompromitacja odpowiada prezes PiS

Koalicja i opozycja o dorobku ekipy Tuska
(PAP/Jacek Turczyk)

Pierwszy rok funkcjonowania rządu PO-PSL był czasem _ porządkowania spraw Polski _ - premierDonald Tuskpodsumowuje 365 dni swojego rządu podczas posiedzenia Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej.

Jeśli oczekiwaliście komplementów i podziękowań to musicie czuć się zawiedzeni. To był rok rzetelnej pracy mówi premier.

POSŁUCHAJ

*

marszałek SejmuBronisław Komorowskizaznacza, że kierowanie Sejmem gdzie opozycja blokuje reformy, wszczyna awantury jest bardzo trudna.

POSŁUCHAJ

*

Jednak jak mówi _ mimo wszystko udało się np. przeforsować ustawy o reformie służby zdrowia, emerytalne, systemu emerytalnego to wszystko sukces naszej koalicji _- wylicza Komorowski. _ Dużo pracy jeszcze przed nami ale dzięki dobrym relacjom z naszym partnerem politycznym PSL uda się osiągnąć więcej _.

_ -Prawem opozycji jest korzystanie z możliwości krytyki- _ odpowiadaJarosław Kaczyńskii to prawo wykorzystuje. Wielka kompromitacja - tak w skrócie podsumował rok rządów koalicji PO-PSL.

POSŁUCHAJ

*

_ -Zamiast kontynuować nasze dzieło oczyszczania państwa, PO je odrzuca i niszczy _ - zarzuca Jarosław Kaczyński

POSŁUCHAJ

*

Ale to nie koniec krytyki - PiS przygotował PO urodzinowy prezent : specjalną stronę internetową na której zamieszczono 20 filmów opisujących klęski gabinetu Tuska . Strona www.porazkaroku.pl wystartuje w niedzielę.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)