Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Jarosław Kaczyński
15.11.2008 14:42

Koalicja i opozycja o dorobku ekipy Tuska

Miniony rok to "porządkowanie spraw Polski" mówi premier. "Wielka kompromitacja odpowiada prezes PiS

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Jacek Turczyk)

Pierwszy rok funkcjonowania rządu PO-PSL był czasem _ porządkowania spraw Polski _ - premierDonald Tuskpodsumowuje 365 dni swojego rządu podczas posiedzenia Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej.

Jeśli oczekiwaliście komplementów i podziękowań to musicie czuć się zawiedzeni. To był rok rzetelnej pracy mówi premier.

POSŁUCHAJ

    *

marszałek SejmuBronisław Komorowskizaznacza, że kierowanie Sejmem gdzie opozycja blokuje reformy, wszczyna awantury jest bardzo trudna.

*POSŁUCHAJ *

    *

Jednak jak mówi _ mimo wszystko udało się np. przeforsować ustawy o reformie służby zdrowia, emerytalne, systemu emerytalnego to wszystko sukces naszej koalicji _- wylicza Komorowski. _ Dużo pracy jeszcze przed nami ale dzięki dobrym relacjom z naszym partnerem politycznym PSL uda się osiągnąć więcej _.

_ -Prawem opozycji jest korzystanie z możliwości krytyki- _ odpowiadaJarosław Kaczyńskii to prawo wykorzystuje. Wielka kompromitacja - tak w skrócie podsumował rok rządów koalicji PO-PSL.

*POSŁUCHAJ *

    *

_ -Zamiast kontynuować nasze dzieło oczyszczania państwa, PO je odrzuca i niszczy _ - zarzuca Jarosław Kaczyński

*POSŁUCHAJ *

    *

Ale to nie koniec krytyki - PiS przygotował PO urodzinowy prezent : specjalną stronę internetową na której zamieszczono 20 filmów opisujących klęski gabinetu Tuska . Strona www.porazkaroku.pl wystartuje w niedzielę.

Tagi: Jarosław Kaczyński, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz