Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
afera w po
02.01.2011 09:43

Kolejna afera PO? Posłanka oskarża ludzi ministra

Iwona Śledzińska-Katarasińska oskarża współpracownika Cezarego Grabarczyka i prezesa jednej z podległych mu spółek.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Posłanka PO Iwona Śledzińska-Katarasińska oskarża współpracownika ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka i prezesa jednej z podległych mu spółek o pomawianie jej na forach internetowych.

Parę lat temu na łódzkich forach internetowych udzielał się człowiek ukrywający się pod nickiem lennon1. Pisał między innymi, że Mirosław Drzewiecki jest narkomanem i gangsterem a Iwona Śledzińska-Katarasińska jest alkoholiczką - przypomina tygodnik _ Wprost _ na swoich stronach internetowych.

Posłanka twierdzi, że dziś już wiadomo, kto był autorem tych wpisów. Według niej do ukrywania się pod tym nickiem przyznał się pan Zbigniew Papierski - członek łódzkiej Platformy i bliski współpracownik Cezarego Grabarczyka. Zajmuje stanowisko prezesa pocztowej spółki Postdata kontrolowanej przez Ministerstwo Infrastruktury.

Iwona Śledzińska-Katarasińska zapowiedziała, iż będzie wnioskować o usunięcie go z szeregów partyjnych. Dodała, iż aktywność lennona1 zbiegała się w czasie z rywalizacją partyjną posłanki z Cezarym Grabarczykiem.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/170/t127402.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/kik;platforma;obywatelska;skonczy;jak;aws,166,0,742566.html) Kik: Platforma Obywatelska skończy jak AWS Wysokie poparcie dla PO wynika z braku alternatywy na scenie politycznej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/106/t124010.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/chocholowski;recepta;na;sukces;rzadu;duzo;grzeszyc,8,0,741896.html) Chochołowski: Recepta na sukces rządu? Dużo grzeszyć! Platforma ma 54-procentowe poparcie. Za co?
[ ( http://static1.money.pl/i/h/168/t78248.jpg ) ] (http://www.money.pl/podatki/wiadomosci/artykul/bugaj;rzad;woli;kieszenie;biednych;niz;bogatych,76,0,698700.html) Bugaj: Rząd woli kieszenie biednych niż bogatych Profesor krytykuje strategię podatkową rządu. Podwyżka VAT polityczna.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/123/t90491.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/gowin;potrzebne;zmiany;w;konstytucji,152,0,695448.html) Gowin: Potrzebne zmiany w konstytucji Poseł zapowiada, że komisja konstytucyjna będzie próbą polskiego parlamentaryzmu.
Tagi: afera w po, afera, wiadomości, kraj, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz