Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Komorowski prosi o 500 dni spokoju i obiecuje reformy

0
Podziel się:

Kandydat PO odniósł się do głosów o możliwym monopolu władzy PO. - Straszą ci, którzy mieli monopol w ramach jednej rodziny nawet - mówi.

Komorowski prosi o 500 dni spokoju i obiecuje reformy
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Kandydat PO na prezydenta obiecał, że rząd przeprowadzi w tym czasie ważne reformy.
_ _

_ - Nie chcemy monopolu władzy. Chcemy i prosimy Polaków o 500 dni szansy na pokazanie tego, że zgoda może skutecznie budować, że nie będzie Polski ciągłego konfliktu między premierem a prezydentem, nie będzie ciągłego odgryzania się, nie będzie ciągłego psucia państwa polskiego, nie będzie sporu o krzesło czy o samolot. Będzie budowanie _ - zapowiada Komorowski.

Polityk PO dodaje, że _ niektórzy straszą Polskę i Polaków tym, że grozi monopol polityczny _. _ - Straszą ci, którzy mieli monopol w ramach jednej rodziny nawet _ - mówił.

Komorowski zadeklarował, że w ciągu jego kadencji prezydenckiej _ będzie rozpoczęcie budowy już na wszystkich odcinkach przewidywanych, planowanych autostrad w Polsce, (...) kontrakty podpisane na następne 1000 km budowy dróg w Polsce _. Obiecał także _ dokończenie dzieła podwyżek dla nauczycieli _.

"Jestem taki sam od 21 lat"

Komorowski podkreślił, że ze względu na wybory prezydenckie nie będzie zmieniał ani życiorysu, ani stylu uprawiania polityki. - _ Mnie państwo znacie. Jestem taki sam od 21 lat w wolnej Polsce. Byłem taki sam w walce z poprzednim systemem. Nie muszę, nie chcę i nie będę zmieniał ani życiorysu, ani mojego stylu uprawiania polityki, nie będę się przebierał i udawał, że jestem Światowidem o pięciu twarzach jednocześnie _ - mówił Komorowski.

Komorowski podkreślił, że _ w życiu ma się jedną twarz i jeden honor _, a _ jak się ciągle coś udaje albo jak się ciągle kłamie, to się twarz traci i honor też się traci _.

Marszałek Sejmu zaapelował do _ ludzi z lewicy i z prawicy , by razem szli _ samym środkiem polskiej drogi _. - Nie warto pałętać się gdzieś na manowcach prawicowych, czy skrajnie lewicowych. Trzeba iść środkiem polskiej drogi razem ręka w rękę, aby była sytuacja taka, w której zgoda zbuduje lepszą przyszłość Polski _ - podkreślił Komorowski.

Na wiecu wyborczym, tuż przed sceną, widoczni byli zwolennicyJarosława Kaczyńskiegoz dużymi transparentami: _ Jarek z nami, Ty z hrabiami _ oraz _ Lepszy Jarek z kotem niż Bronisław z Palikotem _.

Kandydat PO obiecał też odbudowę terenów popowodziowych i prace nad wycofaniem żołnierzy z Afganistanu w 2012 roku. Polityk PO zapowiedział też, że we wrześniu podwyżki pensji otrzymają nauczyciele.

ZOBACZ TAKŻE:

wiadomości
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)