Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
łódź
22.09.2007 13:14

Konwencja wyborcza PO w Łodzi

Donald Tusk podczas spotkania wyborczego w Łodzi zapewniał, że jeśli PO wygra wybory, w całym kraju ruszy wielka narodowa budowa. Przewodniczący Platformy powiedział, że nie ma w Europie drugiego państwa, w którym na drogach znajdowałoby się tyle miejsc tragedii. Donald Tusk odpowiedzialnością za to obarczył - jak się wyraził - ofermy, które nie dbają o stan polskich dróg.

Podziel się
Dodaj komentarz

Przewodniczący PO powiedział, że odkąd władzę sprawuje PiS, na ulicach zginęło już ponad 13 tysięcy ludzi.
"Drogi niczym w Mongolii, ruch samochodowy niczym w Niemczech - to musi doprowadzić do tragedii" - stwierdził Tusk. Za tę sytuację odpowiada, jego zdaniem, minister Jerzy Polaczek - najdłużej urzędujący w gabinecie Jarosława Kaczyńskiego minister, odpowiedzialny za budowę autostrad.
Donald Tusk przypomniał, że w trakcie rządów PiS wybudowano 500 metrów autostrad. Zdaniem przewodniczącego, ludzie którzy odpowiadają za stan polskich dróg, odpowiadają także za tragedie wielu ludzi, którzy na nich giną.
Donald Tusk stwierdził, że nie zbuduje się dróg realizując swoje lęki, fobie i obsesje jak robi to Jarosław Kaczyński. Jak dodał, PiS zamiast kopać łopatami na budowach, kopie w archiwach szukając haków.

Tagi: łódź, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz