Koszykówka - BLK: pewne wygrane czołowej trójki; Konin wciąż bez wygranej

0

koszykówka - Basket Liga Kobiet - XI kolejka - Wisła Can-Pack Kraków - MKS MOS Konin

Zespoły Wisły Can-Pack Kraków, CCC Polkowice i Energi Toruń pewnie wygrały swoje mecze XI kolejki Basket Ligi Kobiet. W tabeli rozgrywek prowadzi Wisła, która jeszcze nie przegrała meczu i ma 22 punkty. O 2 punkty mniej mają koszykarki klubu z Polkowic, a o kolejny gorszy jest zespół z Torunia.
Czwarte miejsce w tabeli zajmuje ekipa King Wilków Morskich Szczecin, która pokonała u siebie ROW Rybnik i ma 18 punktów.
MKS MOS Konin, który jeszcze nie wygrał w tym sezonie, prowadził do przerwy w meczu z Energą 40:37, ale kolejne dwie kwarty były popisem gry w wykonaniu toruńskiego klubu.

Wyniki sobotnich meczów XI kolejki Basket Ligi Kobiet:
King Wilki Morskie Szczecin - Basket ROW Rybnik 56:31 (8:14, 20:5, 15:7, 13:5)
CCC Polkowice - Widzew Łódź 71:38 (16:8, 23:10, 15:8, 17:12)
MKS MOS Konin - Energa Toruń 59:81 (17:24, 23:13, 9:23, 10:21)
Wisła Can-Pack Kraków - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 110:75 (23:17, 36:22, 33:17, 18:19)