Koszykówka - NBA: 22. zwycięstwo Indiana Pacers w sezonie

0

koszykówka - NBA - Indiana Pacers - Boston Celtics - Los Angeles Clippers - Minnesota Timberwolves

Indiana Pacers wygrali we własnej hali z Boston Celtics 106:79 i odnieśli 22. zwycięstwo w koszykarskiej lidze NBA. Pacers do zwycięstwa poprowadził Lance Stephenson. Amerykanin rzucił 12 punktów, miał 10 zbiórek i 10 asyst. To trzecie triple-double Stephensona w sezonie.

W innym meczu koszykarze Los Angeles Clippers wygrali u siebie z Minnesota Timberwolves 120:116. O ostatecznym wyniku musiała zadecydować dogrywka, gdyż po czterech kwartach był remis po 106.
Bohaterem spotkania został Jamal Crawford. Obrońca Clippers 8 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry odebrał piłkę Kevinowi Martinowi i po indywidualnej akcji doprowadził do remisu. Najwięcej punktów w meczu zdobył lider Timberwolves Kevin Love (45).