Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kubica wypadł z trasy Rajdu Wysp Kanaryjskich

0
Podziel się:

Robert Kubica po pierwszym dniu zawodów i przejechaniu ośmiu odcinków specjalnych był zdecydowanym liderem Rajdu Wysp Kanaryjskich.

Kubica wypadł z trasy Rajdu Wysp Kanaryjskich
(PAP/EPA)
bEDMaead

Robert Kubica - prowadzący po pierwszym dniu Rajdu Wysp Kanaryjskich - wypadł z trasy podczas drugiego sobotniego odcinka specjalnego.

Samochód Polaka ( (Citroen DS3 RRC na zdjęciu) ma uszkodzone przednie zawieszenie i Kubica nie może kontynuować jazdy. Kierowca i pilot Maciej Baran wyszli z wypadku bez szwanku.

Robert Kubica po pierwszym dniu zawodów i przejechaniu ośmiu odcinków specjalnych był zdecydowanym liderem Rajdu Wysp Kanaryjskich, trzeciej rundy mistrzostw Europy (ERC). W klasyfikacji generalnej polski kierowca miał ponad minutę przewagi nad drugim w stawce Czechem - Janem Kopeckym.

bEDMaeaf

Na drugi dzień zmagań na Kanarach organizatorzy przygotowali sześć oesów - trzy w sesji porannej i kolejne trzy po południu. Już przed pierwszym z odcinków pojawiły się pewne problemy, organizatorzy musieli skrócić go o ponad cztery kilometry z powodu wypadku drogowego, który wydarzył się na trasie.

bEDMaeaG
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)