Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Leo Beenhakker: W jutrzejszym meczu z Chorwacją zagrają najlepsi piłkarze drużyny

0
Podziel się:

Leo Beenhakker zapowiedział, że w jutrzejszym meczu z Chorwacją zagrają najlepsi piłkarze jego drużyny. Selekcjoner polskiej reprezentacji powiedział na konferencji prasowej, że mistrzostwa Europy nie są turniejem, w którym daje się szansę gry młodym, niedoświadczonym graczom.

bETUhsyd

Beenhakker powiedział, że po meczu z Austrią omówiono błędy i prowadzono treningi tak, aby uniknąć ich w przyszłości. Trener podkreślił jednak, że błędy zdarzają się nawet najlepszym piłkarzom. Dodał, że styl gry Chorwacji nie zmieni się mimo zapowiadanych zmian w składzie tej drużyny. Komentując wypowiedź sędziego Howarda Webba, który powiedział, że słusznie podyktował rzut karny przeciwko Polakom, natomiast popełnił błąd, uznając im bramkę, Beenhakker uznał, iż sędzia przyznał się w ten sposób do dwóch błędów.

Obrońca Michał Żewłakow powiedział, że po dwóch meczach na Euro Polacy wiedzą, jak nie dać się zepchnąć do defensywy na początku spotkania. Piłkarz podkreślił, że nasza drużyna nie może oczekiwać, iż Chorwacja wystawi rezerwowych zawodników. Żewłakow przyznał, że sytuacja, w której Polska musi wygrać z Chorwacją, a Austria z Niemcami, jest trudna. Jednak dopóki piłka w grze, wszystko może się zdarzyć - powiedział Michał Żewłakow.

bETUhsyG
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)