Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Libertas podsumował kampanię wyborczą do PE

0
Podziel się

Wiceprzewodniczący partii Libertas Artur Zawisza oświadczył, że jego ugrupowanie przez całą kampanię biło się o więcej wolności dla Polski i Polaków w Unii Europejskiej. Libertas podsumował na konferencji prasowej swoją kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego.         

bEhtPVIR

Artur Zawisza przypomniał, że Libertas cały czas podnosił kwestię sprzeciwu wobec Traktatu Lizbońskiego oraz wprowadzenia w naszym kraju waluty europejskiej. "Przy tym stoimy i przy tym stać będziemy, bo tożsamość narodowa i suwerenność państwowa to te zasady, które przyświecają wszystkim kandydatom Libertas w Polsce" - podkreślił wiceprzewodniczący partii.

Zawisza powiedział też, że w ostatnich dniach zarzucano im jakoby ich poglądy były inne niż te, które głoszą. Nawiązał przy tym do dzisiejszego wyroku warszawskiego sądu okręgowego wobec Jarosława Kaczyńskiego. Przypomniał, że warszawski sąd zakazał prezesowi PiS rozpowszechniania informacji jakoby założyciel i lider partii Libertas oraz sama partia w jakikolwiek sposób popierali Traktat Lizboński. Nakazał też Kaczyńskiemu opublikowanie sprostowania w Radiu Maryja oraz w telewizji "Trwam". Artur Zawisza odczytał dziennikarzom treść tego sprostowania , gdyż - jak podkreślił - Jarosław Kaczyński może nie chcieć lub nie mieć czasu tego zrobić.

bEhtPVJu
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)