Notowania

macierewicz
04.08.2010 11:56

Macierewicz oskarża Arabskiego

           Poseł PiS Antoni Macierewicz uważa, że odowiedzialność za przygotowanie wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego wraz z delegacją spoczywa na szefie Kancelarii Premiera Tomaszu Arabskim. Według szefa zespołu parlamentarnego badającego przyczyny katastrofy smoleńskiej minister Arabski przygotowywał wizytę zarówno od strony technicznej jak i dyplomatycznej. 17 i 18 marca szef Kancelarii Premiera odbył w Moskwie ważną rozmowę na ten temat.

Podziel się
Dodaj komentarz
      [Antoni Macierewicz](https://wiadomosci.wp.pl/antoni-macierewicz-6030155876631169c) powiedział, że w związku z tymi rozmowami Arabskiego [ministerstwo spraw wewnętrznych](https://wiadomosci.wp.pl/ministerstwo-spraw-wewnetrznych-i-administracji-6143810908092545c) odwołało wizytę w Moskwie ministra w Kancelarii Prezydenta Mariusza Handzlika, który chciał się tam udać na konsultacje w tej sprawie.
     Zdaniem Antoniego Macierewicza odwołanie wizyty Mariusza Handzlika oznaczało, że przygotowaniem wizyty zajął się minister Arabski. Poseł PiS uważa, że szef Kancelarii Premiera powinien poinformować opinię publiczną, jak szeroki zakres odpowiedzialności spoczywał na nim podczas przygotowania wizyty i TU 154.
Tagi: macierewicz, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz