Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Marek Jurek liczy, że Prawica RP przekroczy próg wyborczy

0
Podziel się

Marek Jurek liczy, że Prawica Rzeczypospolitej zajmie piątę miejsce w wyborach do Europarlamentu. Jurek ocenia kampanię jako bardzo udaną. Lider Prawicy RP powiedział, że w lokalnych sondażach na przykład na Podkarpaciu jego ugrupowanie może liczyć nawet na 7 procent poparcia. Dlatego były marszałek Sejmu ma nadzieję na przekroczenie wyborczego progu, jeśli wyborcy zagłosują zgonie ze swoim sumieniem i przekonaniami.  

bEiaQxwB

Marek Jurek przypomniał, że w trakcie tej kampanii Prawica Rzeczypospolitej wygrała proces ze środowiskami homoseksualnymi. Chodzi o zaskarżenie wypowiedzi kandydatów Prawicy RP na temat homoseksualizmu podczas jednego ze spotkań przedwyborczych przez kandydata Zielonych 2004. Zdaniem Jurka decyzja sądu odrzucająca pozew Zielonych 2004 to sukces w walce o wolność opinii chrześcijańskiej. Jurek powiedział, że nie można zakazać ludziom występowania w obronie małżeństwa i rodzin.

Marek Jurek dodał, że ważnym sukcesem było nakłonienie prezydenta i premiera do poruszenia w debacie publicznej tematu bezpośrednich dopłat dla rolników.

bEiaQxxe
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)