Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
19.01.2013 13:51

Mimo ataku zimy, wszystkie drogi krajowe są przejezdne

Podziel się
Dodaj komentarz

s Mimo ataku zimy, wszystkie drogi krajowe są przejezdne

Mimo ataku zimy, wszystkie drogi krajowe są przejezdne. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, na sieci dróg krajowych pracuje 869 pojazdów do zimowego utrzymania.
Utrudnienia w postaci błota pośniegowego i śliskości spowodowane opadami śniegu, miejscami intensywnego, występują na terenie województw:kujawsko-pomorskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, lubelskiego, łódzkiego, opolskiego, wielkopolskiego, podkarpackiego, mazowieckiego i dolnośląskiego.
Utrudnienia w postaci opadów śniegu występują na terenie całego kraju z wyjątkiem województw: śląskiego,? warmińsko-mazurskiego i zachodniopomorskiego.
Do wieczora na południu Polski zachmurzenie całkowite i okresami opady śniegu. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże, miejscami słabe opady śniegu. W części południowo-wschodniej kraju prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej średnio o 5 centymetrów. Temperatura maksymalna przeważnie od -9°C do -5°C, jedynie nad morzem od -5°C do -2°C. Wiatr umiarkowany, północno-wschodni.

IAR

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz