Notowania

kamiński
14.10.2009 09:56

Miodowicz: Kamiński to partyjny ekstremista, który szkodził interesom państwa

Wiceprzewodniczący sejmowej komisji do spraw służb specjalnych - Konstanty Miodowicz- powiedział w Radiu Kielce, że premier podjął słuszną decyzję odwołując Mariusza Kamińskiego z funkcji szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Podziel się
Dodaj komentarz

W opinii posła Platformy Obywatelskiej Kamiński to partyjny ekstremista, który szkodził interesom państwa polskiego. Zdaniem Miodowicza były szef CBA i jego współpracownicy powinni zostać zatrzymani do dyspozycji prokuratury , która powinna się zastanowić , czy nie dać im sankcji. Izolacja przez pewien czas miałaby na celu odzyskanie materiałów , które prawdopodobnie ''sprywatyzowali'' i którymi będą szkodzić, straszyć i tumanić Polaków w interesie swoich partyjnych kamratów- stwierdził poseł PO.

Polityk uważa że Mariusz Kamiński został odwołany zgodnie z prawem , a twierdzenie, że Donald Tusk stanie w związku z tą sprawą przed Trybunałem Stanu, jest tak prawdopodobne jak to, iż będzie pierwszym premierem , który poleci na Marsa.

Konstanty Miodowicz jest też oburzony faktem wycieku do prasy tajnych materiałów Centralnego Biura Antykorupcyjnego. W jego opinii jest to wydarzenie bez precedensu . Zdaniem parlamentarzysty premier - jako szef kolegium do spraw służb specjalnych - nie powinien być w tej sprawie bezczynny. Będę pytał szefa rządu co zamierza w tej sprawie uczynić - zapowiedział Konstanty Miodowicz.

Tagi: kamiński, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz