Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

"Newsweek" dymisjonuje Rostowskiego, Tusk zaprzecza

0
Podziel się:
"Newsweek" dymisjonuje Rostowskiego, Tusk zaprzecza
(Witold Rozbicki/REPORTER)

Tygodnik podał wieczorem na swojej stronie internetowej, powołując się na _ dwa niezależne źródła _, że szef resortu finansów złożył dymisję.

Tymczasem niespełna godzinę później premier napisał na twitterze: _ Minister Rostowski nie złożył żadnej dymisji! Plotka czy nagonka? _.

O możliwym ustąpieniu Jacka Rostowskiego donosiła kilka dni temu agencja Reuters. Donald Tusk podczas dzisiejszej konferencji prasowej zaprzeczał tym informacjom, mówiąc, że _ nie będzie komentował plotek _.

Także Konrad Niklewicz z biura prasowego rządu w wieczornej rozmowie z IAR nie chciał odnieśćć się do tych pogłosek. Jacek Rostowski jest ministrem finansów od 2007 roku, czyli od początku rządów koalicji PO-PSL. Na początku tego roku został też wicepremierem. Dzisiaj rząd przyjął nowelizację tegorocznego budżetu

Czytaj więcej w Money.pl
Dymisja Jacka Rostowskiego ma na celu... Zdaniem szefa klubu PiS, minister powinien zostać odwołany, ale premier tego nie zrobi.
Rostowski wyleci z rządu? Rzecznik ujawnia Paweł Graś zapowiedział, że premier dokona podsumowania pracy resortów i ich szefów. Co z taśmami Tuska?
Nasz rząd się nigdy na to nie zgodzi _ - To pomysł szokujący _- tak minister finansów Jacek Rostowski nazwał propozycje Izby Gospodarczej Towarzystw Emerytalnych.
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)