Niemcy - Grecja - po meczu

0

Niemcy awansowały do półfinału Euro2012. We wczorajszym ćwierćfinale drużyna Joachima Loewa wygrała 4:2 z reprezentacją Grecji.

Niemcy od początku spotkania atakowali bramkę Greków stwarzając sporo groźnych sytuacji. Ale pierwszy gol padł dopiero w 39. minucie po pięknym strzale Philippa Lahma. Po przerwie Grecy odpowiedzieli golem na jeden do jednego. Niemieccy piłkarze nie stracili jednak zimnej krwi, co podkreślał po meczu trener Joachim Loew. Jak mówił drużyna pokazała klasę po stracie bramki, bo piłkarze nie zrobili się nerwowi tylko od razu podkręcili tempo.
Ostatecznie, Niemcy wygrali 4:2 po bramkach Lahma, Khediry, Klosego i Reusa. W półfinale w czwartek Niemcy zmierzą się w Warszawie z Anglią albo Włochami.