Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
program
02.03.2009 09:15

Nowa ramówka Programu I Polskiego Radia

Dyrektor Programu I Polskiego Radia zapowiada więcej informacji i publicystyki w największej publicznej stacji. Od dziś "Jedynka" nadaje według nowej ramówki. Dyrektor Wincenty Pipka zaznacza, że zmiany wprowadzono w odpowiedzi na prośby słuchaczy.

Podziel się
Dodaj komentarz

Większy nacisk na publicystykę to dodatkowy czas dla reportażu - w środę po wiadomościach o 20.00 przez pół godziny będziemy mogli słuchać tego typu audycji. Z kolei magazyn Polska i Świat zostanie przeniesiony na godzinę 21.00. Popołudniowy magazyn Z Kraju i ze Świata zostanie wydłużony - będzie trwać od 16 do 19. Wincenty Pipka zapowiada, że w tym paśmie znajdzie się więcej muzyki, niż dotychczas. Dobra wiadomość dla fanów Matysiaków. Program wraca na swoją zwykłą porę - na sobotę na godzinę 17.05.

Dyrektor Jedynki zaprzeczył informacjom prasowym o zerwaniu współpracy anteny z zewnętrznymi publicystami. Poinformował, że zmienia się jedynie forma tej współpracy. Dziennikarze spoza Firmy zgodzili się być od tej pory gośćmi Programu I Polskiego Radia. Szef Jedynki podkreślił, że drzwi jego programu pozostają otwarte dla wszystkich.

Tagi: program, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz