Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
śląsk
22.02.2014 08:01

Opanowano pożar gazociągu na Śląsku

Na miejscu trwają prace ziemne, prowadzone przez służby gazowe

Podziel się
Dodaj komentarz
(lagereek/iStockphoto)

Opanowano już pożar gazociągu w Łaziskach Górnych na Śląsku. Doszło tam do punktowego rozszczelnienia instalacji. Nikomu nic się nie stało.

Na miejscu trwają prace ziemne, prowadzone przez służby gazowe - powiedział Tomasz Witos z mikołowskiej straży pożarnej. Przy pomocy ciężkiego sprzętu odkopywana jest instalacja, by zlokalizować miejsce wycieku.

Tomasz Witos dodał, że w pobliżu uszkodzonego fragmentu instalacji usunięto też utrudnienia na drodze krajowej numer 81, pomiędzy Żorami a Mikołowem. Kierownik prac zdecydował bowiem, że nie ma stężenia gazu zagrażającego kierowcom.

Czytaj więcej w Money.pl
Oni najskuteczniej pozyskują fundusze unijne Małe i średnie firmy z województwa śląskiego inwestują w tym roku mniej niż spółki z innych województw. Są natomiast najbardziej aktywne w pozyskiwaniu unijnych środków na inwestycje.
Złodzieje węgla utrudnili ruch na kolei Najdłużej - około 50 minut - na przejazd musiał czekać pociąg Kolei Śląskich.
Śląsk liczy na inwestorów Śląsk promuje się. W ramach projektu "Województwo Śląskie - tu się inwestuje" na samą reklamę planuje wydać 700 tysięcy zł. Termin kampanii jest nie przypadkowy - w tym czasie odbywa się Forum Ekonomiczne w Krynicy.
Tagi: śląsk, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz