Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
opinia
08.06.2008 18:55

Opinie przed meczem Polaków z Niemcami

Trener Cracovii Kraków Stefan Majewski jest optymistą przed dzisiejszym meczem z Niemcami. Były reprezentant Polski ma nadzieję, że podopieczni Leo Beenhakkera zagrają dobre spotkanie i osiągną korzystny rezultat.

Podziel się
Dodaj komentarz

Trener dodał, choć wszystkie statystyki są przeciwko Polsce, najważniejsze jest by nasza drużyna nie przegrała meczu z Niemcami. Zdaniem Majewskiego, remis byłby dużym osiągnięciem.

Jan Tomaszewski uważa, że gra polskiej defensywy będzie kluczem do osiągnięcia korzystnego wyniku w meczu z Niemcami. W opinii legendarnego bramkarza, uważna gra Polaków w obronie pozwoli naszej drużynie osiągnąć remis, który stworzy komfortowe sytuację przed następnymi meczami.

Jan Tomaszewski podkreśla, że celem polskiej drużyny powinno być wyjście z grupy i pod takim kątem biało-czerwoni powinni podejść do meczu z Niemcami. Były bramkarz Reprezentacji Polski dodał, że spotkanie nie jest decydujące.

Reprezentacja Polski debiutuje dziś w piłkarskich mistrzostwach Europy. Mecz biało- czerwonych odbędzie się o 20.45 w Klagenfurcie.

Tagi: opinia, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz