Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
walka z dopalaczami
15.10.2010 11:13

Otwierali sklepy z dopalaczami, staną przed sądem

Za zerwanie plomb sprawcom grozi grzywna, a nawet areszt.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ Grzegorz Michałowski)

Policja przygotowuje wnioski do sądu o ukaranie kilku młodych osób, które wczoraj zerwały plomby w sklepie z dopalaczami z centrum Warszawy. Rzecznik stołecznej policji Maciej Karczyński powiedział, że po przesłuchaniu mężczyźni zostali wypuszczeni z domów i czekają na wezwanie do sądu.

Za zerwanie plomb sprawcom grozi grzywna do 5 tysięcy złotych, ograniczenie wolności lub 30 dni aresztu. Zdarzenie zauważyli wczoraj funkcjonariusze patrolujący centrum miasta. Podjęli interwencję oraz wezwali inspekcję sanitarną.

Pracownice inspektoratu informowały młodych mężczyzn o naruszeniu przez nich prawa w związku z zerwaniem plomb i prosiły o dobrowolne opuszczenie lokalu. Mężczyźni odmówili, zatem potrzebna była interwencja policjantów.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/140/t112524.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/prokuratura;nie;zlozy;zazalenia;na;zwolnienie;krola;dopalaczy,216,0,692952.html) Prokuratura nie złoży zażalenia na zwolnienie "króla dopalaczy" Sąd nie zgodził się na aresztowanie Dawida Bratki.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/16/t96528.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/bedzie;wiecej;pieniedzy;na;walke;z;dopalaczami,202,0,692938.html) Będzie więcej pieniędzy na walkę z dopalaczami Komisja finansów publicznych poparła przeznaczenie dodatkowych 20 mln zł na ten cel.
Tagi: walka z dopalaczami, dopalacze, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz