Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Piechociński: w listopadzie rozstrzygnięcie ws. Rostowskiego w rządzie

0
Podziel się
bErQWBWZ

Janusz Piechociński uważa, że decyzja w sprawie dalszej obecności Jacka Rostowskiego w rządzie zapadnie w listopadzie. Kilak dni temu agencja Reutera, powołując się na 3 źródła z otoczenia premiera, zasugerowała zbliżającą się dymisję ministra finansów.
Wicepremier i lider PSL powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że doniesieniom o rzekomej dymisji Jacka Rostowskiego sprzyja okres wakacyjny. "Nie tylko poważne agencje zagraniczne, ale i poważne agencje polskie w oparciu o pojedyncze sondaże czy wręcz ploteczki wykreowały w te wakacje wiele zaskakujących newsów" - stwierdził wicepremier.
Zdaniem Janusza Piechocińskiego kończące się wybory na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej pokazały wiele wad głosowania internetowego. Szef PSL prognozuje również, że po wyborach Jarosław Gowin przez kilka miesięcy pozostanie jeszcze w PO. "Wieszczę, że do wyborów europejskich Gowin na pewno będzie w Platformie, przyspieszenie nie tylko w tej części polskiej sceny politycznej nastąpi po tych wyborach" - przekonywał Janusz Piechociński.
Wyniki głosowania na przewodniczącego PO mają być znane około 23 sierpnia.

IAR

bErQWBXC
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)