Piłka nożna - Ekstraklasa - Jagiellonia Białystok-Pogoń Szczecin 2:3

0

piłka nożna - Ekstraklasa - 5. kolejka - Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

Jagiellonia Białystok przegrała u siebie z Pogonią Szczecin 2:3 (0:2) w meczu 5. kolejki piłkarskiej ekstraklasy.
Dwa pierwsze gole strzelili dla gości Japończycy: Takuya Murayama (8. minuta) i Takafumi Akahoshi (45. minuta). Gol kontaktowy dla ekipy Piotra Stokowca padł po samobójczym trafieniu Michała Koja w 47. minucie, a wyrównał w 68. minucie Hiszpan Dani Quintana. Wynik ustalił Michał Pazdan, który na 6 minut przed końcem meczu strzelił do własnej bramki.
Po tym spotkaniu Jagiellonia, która ma na koncie dwa zwycięstwa, remis i dwie porażki zajmuje szóste miejsce w tabeli. Pogoń z ośmioma punkami jest czwarta.
Jeszcze dziś Legia Warszawa zagra z Lechią Gdańsk. Początek tego spotkania o godzinie 20.30.