Piłka nożna - Ekstraklasa: Zawisza - Pogoń 1:1

0

piłka nożna - Ekstraklasa - Zawisza BydgoszczBydgoszcz - Pogoń Szczecin

W rozegranym w piątek meczu 3. kolejki ekstraklasy piłkarskiej Zawisza Bydgoszcz zremisował 1:1 (0:1) na własnym boisku z Pogonią Szczecin.
"Portowcy" objęli prowadzenie po kwadransie gry, sprytnym strzałem bramkarza bydgoszczan pokonał japoński pomocnik Pogoni, Takafumi Akahoshi.
Wyrównanie dla Zawiszy uzyskał Herold Goulon cztery minuty po wznowieniu gry w drugiej połowie - francuski rozgrywający popisał się pięknym strzałem z ponad 25 metrów.
Zawisza - beniaminek ekstraklasy - zdobył w piątek swój pierwszy punkt w sezonie: bydgoszczanie wcześniej ulegli Jagiellonii Białsytok 0:1 i przegrali z Widzewem Łódź 1:2.
Pogoń po remisie w Bydgoszczy ma 4 punkty- w poprzednich meczach szczecińsky piłkarze pokonali Zagłębie Lubin (2:0) i ulegli Legii Warszawa (0:3).
Pozostałe spotkania 3. kolejki zostaną rozegrane w sobotę, niedzielę i poniedziałek.