Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Piłka nożna - El. MŚ - Polacy nie pomogli Ukrainie

0
Podziel się:
bEEwXmad

piłka nożna - eliminacje mistrzostw świata - Ukraina

Ukraina pokonała San Marino 8:0 w meczu eliminacji mistrzostw świata. Porażka Polaków w meczu z Anglikami sprawiła, że aby pojechać do Brazylii podopieczni trenera Mykoły Fomienki będą musieli grać w meczach barażowych.
Dziennik "Segodnia" skarży się, że Polacy nie pomogli Ukraińcom. Spotkanie z Anglią śledzili nawet dziennikarze, którzy pojechali oglądać pojedynek ukraińskiej reprezentacji z San Marino. Jeszcze w zeszłym tygodniu Ukraińcy cieszyli się z każdej polskiej nieudanej akcji w czasie meczu ze swojej reprezentacją, wczoraj budziły one żal i smutek.
Ukraińskie media różnie oceniają grę polskich piłkarzy. O ile "Wiesti" piszą o, że Polacy grali wyjątkowo dobrze i robili wszystko, aby wygrać, o tyle sportowy portal "Champion" przekonuje, że nie mieli żadnej motywacji, aby się starać i można ich pochwalić jedynie za pierwszą połowę meczu.
"Segodnia" przypomina też, że baraże nigdy nie były dla ukraińskich piłkarzy szczęśliwe. W 1997 roku reprezentacja przegrała z Chorwacją, 2 lata później ze Słowenią. Także porażką zakończyły się mecze w 2001 i 2009 roku, odpowiednio z Niemcami i Grecją. Teraz Ukraińcy będą grać z Islandią, Rumunią, Szwecją albo Francją. "Z tymi ostatnimi najlepiej byłoby spotkać się dopiero w Brazylii" - dodaje "Segodnia". Losowanie odbędzie się 21 października.

Naczelna Redakcja Sportowa PR / d / P.Pogorzelski / Kk

bEEwXmaG
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)