Piłka nożna - Gol Piszczka dał Borussii remis w meczu z Hoffenheim

0

piłka nożna - Bundesliga - Łukasz Piszczek

Borussia Dortmund zremisowała na wyjeździe z Hoffenheim 2:2 w meczu 16. kolejki Bundesligi. Bramkę na wagę jednego punktu dla drużyny Jurgena Kloppa strzelił w 67. minucie Łukasz Piszczek.
Do przerwy gospodarze prowadzi 2:1 po golach Schipplocka (17. min.) i Vollanda (37.min.) oraz bramce Aubameyang dla Borussii w 44. minucie.
Piszczek i Robert Lewandowski zagrali cały mecz, a Jakub Błaszczykowski przebywał na boisku do 66. minuty. W zespole Hoffenheim cały mecz zagrał Eugen Polanski.
Wicemistrzowie Niemiec utrzymają trzecie miejsce w tabeli z 32 punktami. Prowadzi Bayern Monachium, który wygrał z Hamburgerem SV 3:1 i ma już 44 punkty.
Drugi w tabeli Bayer Leverkusen - 37 pkt. - zagra jutro z Eintrachtem Frankfurt.