Piłka nożna - Liga angielska: Zwycięstwo Arsenalu, remis Liverpoolu

0

piłka nożna - liga angielska - Arsenal Londyn - Crystal Palace - Liverpool FC - West Bromwich Albion

Piłkarze Arsenalu Londyn wygrali na własnym stadnie derbowe spotkanie z Crystal Palace 2:0 (0:0) w meczu 24. kolejki piłkarskiej ekstraklasy angielskiej.
Obie bramki dla "Kanonierów" strzelił w Alex Oxlade-Chamberlain (47. i 73 minuta). Całe spotkanie w bramce Arsenalu rozegrał Wojciech Szczęsny.

W drugim meczu Liverpool niespodziewanie zremisował wyjazdowe spotkanie z West Bromwich Albion 1:1 (1:0). Gole w tym meczu strzelali Daniel Sturridge (24. minuta) i Victor Anichebe (67. minuta).

W tabeli Premier League prowadzi Arsenal Londyn, który ma na koncie 55 punktów. Sytuacja londyńczyków może jeszcze ulec zmianie, gdyż jutro swój mecz rozgrywają piłkarze drugiego w tabeli Manchesteru City. "The Citizens" mają dwa punkty straty do Arsenalu, a jutro będą podejmować trzecią w tabeli Chelsea Londyn.