Piłka nożna - POPR Partizan Belgrad wygrał z Crveną Zvezdą i przybliżył się do kolejnego tytułu

0

piłka nożna - Serbia - Partizan Belgrad - Crvena Zvezda

Piłkarze Partizana Belgrad pokonali u siebie Crveną Zvezdę 1:0 i znacznie przybliżyli się do 6. z rzędu tytułu mistrzów Serbii. Gola na wagę zwycięstwa, a być może tytułu, w 90. minucie strzelił Miloš Jojić. Również w ostatniej minucie regulaminowego czasu czerwoną kartkę dostał obrońca Crvenej Zvezdy, Nikola Maksimović.

Po tym meczu Partizan ma 5 punktów przewagi nad Crveną Zvezdą; do zakończenia rozgrywek pozostają dwie kolejki. Oba kluby zdecydowanie dominują w krajowych rozgrywkach; po raz ostatni piłkarskie mistrzostwo Serbii bądź Jugosławii zdobył inny klub jeszcze w 1998 r. Był to zespół Obilić Belgrad, który dziś występuje w jednej z niższych klas rozgrywek.